Воскресенье, 18.11.2018, 08:44, Ваш IP-Адрес 54.196.190.32
ПИРОЖОК
Главная Мой профильРегистрация

Выход
Вход
Вы вошли как Гость · Группа "Гости"Приветствую Вас, Гость · RSS
МЕНЮ САЙТА
Реклама
Поиск по Сайту
Форма входа
 Каталог сайтов
Главная » Каталог сайтов » Культура и искусство » Музыка

Українські пісні
http://www.pisni.org.ua/ 03.06.2016, 11:48

Про сайт "Українські пісні"

 

Метою сайту "Українські пісні" є зібрання колекції найкращих українських пісень від найдавніших часів до сьогодення, а також інформації про їх авторів та виконавців. До більшості пісень подані акорди для акомпанементу на гітарі, також заплановано розмістити ноти і музичні фраґменти у форматах midi та mp3.

Сайт складається з таких розділів:

  • "Каталогу пісень", згрупованих за категоріями, історичним періодом, тематикою, регіоном виникнення тощо, де можна ознайомитися з загальним переліком пісень за певною ознакою.
  • Каталогу акордів для акомпанементу на гітарі.
  • Алфавітного каталогу "Автори/виконавці", де зібрано перелік тих, кому завдячуємо народженню пісень та тих, завдяки кому пісні стали відомими. Клацнувши на імені автора/виконавця, можна переглянути список його пісень.
  • "Матеріали та статті", де вже зібрано чимало додаткових матеріалів, що мають стосунок до української культури.
  • "Форумів", де можна і потрібно спілкуватися на різні теми, насамперед, пов'язані з музикою.
  • Рейтигів відвідуваності пісень за весь період та протягом поточного місяця (перші сотні) у розділі "Нове / Верхівка". Перші десятки найвідвідуваніших пісень і авторів/виконавців винесені на головну сторінку.
  • На головній сторінці публікуються п'ятнадцятки останніх пісень, внесених на сайт, у двох категоріях: народні та авторські. У розділі "Нове / Верхівка" Ви знайдете переліки ста останніх пісень, опублікованих на сайті, та ста пісень, у яких зроблені зміни та доповнення.
  • "Словничка", який тлумачить діалектизми і незрозумілі слова, що трапляються в піснях, допомагає зрозуміти говірки української мови, зміст пісень, що живуть у цих говірках.
  • Для тіснішого згуртування користувачів та для їх знайомства при сайті створено клуб шанувальників української пісні Про правила вступу до клубу та членства читайте тут.
  • "Корисних посилань" на сайти подібної тематики.

 

Конкретну пісню можна шукати за допомогою поля для пошуку у лівій колонці. Намагайтеся вводити слова, характерні для шуканої пісні, або цілі фрази (у межах одного рядка). Клацнувши на посиланні "розширений пошук", можна робити пошук за більшим числом критеріїв.

Більшість пісень та статей, розміщених на сайті, мають зазначене джерело, звідки вони були запозичені. Якщо джерела не зазначено, то це означає, що відтворити його на момент внесення матеріалів було неможливо, наприклад, пісня була записана з пам'яті.

Якщо якоїсь пісні немає на сайті, у чому ви переконалися з допомогою повнотекстового пошуку, не сумнівайтесь - додавайте її! Так Ви долучитеся до числа авторів цього сайту. Подібним чином можна також додати автора/виконавця, якщо його ще немає у каталозі авторів та виконавців.

Переходов: 99 | Добавил: vv | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
ПИРОЖОК © 2018
Облако тегов
Реклама
Хостинг
Hostenko — лучший WordPress-хостинг
Хостинг от uCoz