Среда, 21.08.2019, 16:18, Ваш IP-Адрес 18.205.176.100
ПИРОЖОК
Главная Мой профильРегистрация

Выход
Вход
Вы вошли как Гость · Группа "Гости"Приветствую Вас, Гость · RSS
МЕНЮ САЙТА
Реклама
Поиск по Сайту
Форма входа
 Каталог сайтов
Главная » Каталог сайтов » Общество и политика » Неправительственные организации

Правий Сектор
http://pravyysektor.info/ 21.08.2015, 11:44

Національно-визвольний рух "Правий сектор" – організований рух, що ставить собі за мету українське національне звільнення від зовнішньої і внутрішньої окупації та державотворення.

Місією руху є здобуття і розбудова Української Самостійної Соборної Держави – національної держави українців, шляхом національної революції. Провідником (лідером) руху є Дмитро Анатолійович Ярош.

Рух зародився на початку подій Майдану 28 листопада 2013 року як спілка правих організацій і окремих активістів за ініціативи ВО “Тризуб” ім. С.Бандери. Об’єднання виконало роль рушія повстання, унаслідок чого антинародну владу Януковича було повалено. Проте Національна революція не була здійснена – у країні не відбулися національно-революційні перетворення. Також агресія російського Кремля, що скористався нестійкою ситуацією в державі, змусила “Правий сектор” продовжити боротьбу в інших формах.

Нині Добровольчий Український Корпус “Правий сектор” бере активну участь у Визвольній війни на Донбасі, ставлячи перед собою завдання звільнення всіх українських земель від окупації Кремлем.

Політична партія та громадська організація “Правий сектор” з допоміжними структурами у тилу всебічно підтримують фронт і протидіють антинаціональній системі всіма доцільними на даний час методами.

Переходов: 156 | Добавил: vv | Рейтинг: 5.0/1 | Теги: Правий сектор, структура, ярош, діяльність
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
ПИРОЖОК © 2019
Облако тегов
Реклама
Хостинг
Hostenko — лучший WordPress-хостинг
Хостинг от uCoz